Visos SMS paslaugos!
SMS siuntimas SMS marketingas Paslaugos Apie projektą Pagalba
Konsultacija telefonu
+370 5 2683389
Prisijungimas
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
 
Pamiršote slaptažodį??
REGISTRUOTIS

Turinys - tai svarbu

Universalūs tikslai, keliami SMS būdu siunčiamam pranešimui

 • Informacija turi būti SUPRASTA.

 • Informacija turi būti ĮSIMINTA.

 • Informacija privalo DARYTI POVEIKĮ.

Reikalavimai SMS pranešimui

 • SMS pranešimas turi tik 160 simbolių (todėl būtina labai aiškiai išdėstyti visą esmę).

 • Siunčiant unicode" simbolius, pranešimo ilgis sutrumpėja iki 69 simbolių.

Rekomendacijos rašantiems SMS

 • Rašykite pranešimą glaustai.

 • Įsitikinkite, kad rašoma žinutė yra aiški ir perteikia visą esmę.

 • Jei norite, kad klientas atliktų kokius nors veiksmus, žinutė turi būti glausta, o veiksmai - nesudėtingi ir aiškiai suprantami.

 • Nors vienai žinutei skirta 160 simbolių, tekstą galima išplėsti per kelias žinutes. Tokiu atveju, 320 simbolių pranešimą gaus ne kaip vieną, o kaip dvi SMS žinutes. Naujesni telefonų modeliai tokias žinutes sujungia į vientisą turinį, ir gavėjas jas skaitys kaip vieną ilgą žinutę.

 • Nors informaciją ir galima siųsti per dvi ar daugiau žinučių, ne visi gavėjai galės patogiai perskaityti tokią informaciją, todėl toks informavimo būdas ne visada bus tinkamas.

 • SMS žinutėje rekomenduojama vengti ilgų produkto aprašymų.

Pavyzdžio analizė

Pranešimo pavyzdys: Gaukite nuolaidą pietums parodę šią žinutę `ZAZ` kavinėje. Pietų meniu, užsakymus, rezervaciją ir kitą informaciją rasite adresu www.zaz.lt arba tel. 8-5-111111"

 • Kaip sutrumpinti?

Naudokite kreipinį Tu". Jei žinutės pavyzdyje būtų kreipiamasi Tu", ji būtų jau tik 157 simbolių ilgio: Gauk nuolaidą pietums parodęs šią žinutę `ZAZ` kavinėje. Pietų meniu, užsakymus, rezervaciją ir kitą informaciją rasi adresu www.zaz.lt arba tel. 8-5-111111".

Naudokite trumpinius. Siunčiant pranešimus kai kurioms vartotojų grupėms (ypač jaunimui), klientai naudoja ir tokius trumpinius kaip pvz.: vietoj pirmadienis" rašo tik 1dienis". Mes nerekomenduojame naudoti tokių trumpinių visais atvejais, nes ne visoms vartotojų grupėms jie gali būti suprantami.

 • Kaip sukurti efektyvią žinutę?

Kuo ypatingas aukščiau pateiktas žinutės pavyzdys (Gauk nuolaidą pietums parodęs šią žinutę `ZAZ` kavinėje. Pietų meniu, užsakymus, rezervaciją ir kitą informaciją rasi adresu www.zaz.lt arba tel. 8-5-111111")?

Pasiūlykite veiksmą. Pirmoji trumposios žinutės dalis nurodo, kad klientas, norėdamas gauti nuolaidą, turi užeiti į kavinę "ZAZ" ir tą žinutę parodyti aptarnaujančiam personalui.

Pateikite nuorodą. Antroje žinutės dalyje nurodoma, ką klientas gali sužinoti Jūsų tinklalapyje bei nurodo to tinklalapio adresą.

Palikite pėdsaką. Gavęs šią žinutę, klientas savo mobiliajame telefone jau turi ir kavinės telefono numerį, kuriuo jis bet kada gali užsisakyti patiekalų į namus arba rezervuoti staliuką. 

Daug pasakanti trumpa žinutė. Visa žinutė tilpo tik į 160 simbolių. Pranešimo pagalba padarėte paslaugą klientui (suteikėte nuolaidą), pasiūlėte jam užeiti į kavinę papietauti (nes būtent pietums jis gaus nuolaidą), išskyrėte kavinę iš kitų (nes nuolaida tik "ZAZ" kavinėje), reklamavote savo tinklalapį ir išsaugojote kavinės telefono numerį kliento mobiliajame telefone, privertę jį neištinti gautos žinutės (be jos nebūtų nuolaidos).


PAYSERA LT Visos teisės saugomos. Padarykite šį puslapį pirmuoju. Įsidėkite į "Favorites"