Visos SMS paslaugos!
SMS siuntimas SMS marketingas Paslaugos Apie projektą Pagalba
Konsultacija telefonu
+370 5 2683389
Prisijungimas
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
 
Pamiršote slaptažodį??
REGISTRUOTIS

SMS siuntimo paslaugos

SMS siuntimas internetu

Šioje svetainėje Jūs galite siųsti trumpąsias SMS žinutes į visus Lietuvos ir pasaulio operatorių tinklus. SMS siuntimą internetu stengiamės padaryti kuo patogesnį ir paprastesnį. Pabandę siųsti žinutes iš šios svetainės, daugiau to nebenorėsite daryti savo telefonu. 

    Detalus aprašymas
Svetainių turinio apmokestinimo paslaugos. Aprašymus skaitykite čia.
Padidinto tarifo SMS pranešimai trumpaisiais numeriais, skambučiai 900 - ąja linija, el. bankininkystės paslaugos ir kt.
 
SMS siuntimas iš Jūsų svetainės
Jei turite interneto svetainę, joje patalpinkite SMS pranešimo siuntimo formą ir svetainės lankytojai SMS žinutes internetu galės siųsti į visą pasaulį. Žinoma, prie kiekvienos siunčiamos žinutės galite pridėti savo neilgą reklaminį ar bet kokį kitą tekstą. Tokiu būdu labai paprasta išpopuliarinti bet kokią svetainę, produktą ar paslaugą.
  Aktyvavimo instrukcijos Detalus aprašymas
SMS siuntimas per "Microsoft Outlook" programą
Jūsų patogumui, SMS žinutes siųsti galite ne tik per gsms.lt sistemą, bet ir per populiarią elektroninio pašto programą "Microsoft Outlook" (programos versija turėtų būti ne senesnė nei 2007 m.).
    Detalus aprašymas
SMS siuntimas iš bet kurios informacinės sistemos
Jei naudojate informacinę sistemą, iš kurios norite gauti trumpus pranešimus su įvairia informacija nebūdami prie kompiuterio, tuomet ši paslauga kaip tik Jums. SMS siuntimą galite prijungti prie savo informacinės sistemos ir gauti norimą informaciją į savo mobilųjį telefoną, kur bebūtumėte. Tokiu pačiu būdu iš savo informacinės sistemos pranešimus galėsite išsiųsti ir savo klientams.

Panaudojimo pavyzdžiai

Aktyvavimo instrukcijos Detalus aprašymas

Gsms.lt paslaugų sutartį galite atsisiųsti DOC arba ODT formatu.


PAYSERA LT Visos teisės saugomos. Padarykite šį puslapį pirmuoju. Įsidėkite į "Favorites"