Visos SMS paslaugos!
SMS siuntimas SMS marketingas Paslaugos Apie projektą Pagalba
Konsultacija telefonu
+370 5 2683389
Prisijungimas
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
 
Pamiršote slaptažodį??
REGISTRUOTIS

Apie įmonę

„Paysera LT", UAB - el. pinigų įstaiga, įsteigta 2004 metų spalio mėnesį. Aktyviai savo veiklą pradėjo vykdyti 2006 metais.

2012 m. rugsėjo 27d. Lietuvos banko sprendimu įmonei išduota el. pinigų licencija suteikianti teisę vykdyti veiklą, susijusią su el. pinigų leidimu ir mokėjimo paslaugų teikimu Lietuvoje ir visose Europos Sąjungos šalyse. Veikla yra nurodyta LR elektroninių pinigų ir elektroninių pinigų įstaigų įstatymo 10 straipsnio 1 dalyje.

Įmonės veikla:

  • internetinių projektų kūrimas ir palaikymas;
  • projektai skirti verslui bei įvairioms vartotojų grupėms;
  • didžiausias projektas - mokėjimai.lt (Paysera) - įmokų surinkimo sistema, kuria paprasta ir naudinga naudotis;
  • padidinto tarifo SMS žinučių siuntimo paslauga daugiau nei 65 pasaulio valstybėse. Nuolatos plečiamės ir įtraukiame vis daugiau šalių.

Populiariausi Paysera LT projektai

Pažangi SMS siuntimo internetu sistema, leidžianti lengvai ir greitai vykdyti rinkodaros akcijas, reklamuotis bei plėsti savo el. verslo galimybes. 
www.gsms.lt – tai neribotos SMS paslaugos.
Nemokamas skelbimų portalas Lietuvos ir užsienio vartotojams.
www.rinka.lt - vienintelė Lietuvoje sistema, kuri įvairių kategorijų skelbimus, išsibarsčiusius po skirtingus skelbimų portalus, pateikia vienoje vietoje, todėl tinkamiausias prekes ir paslaugas galima rasti lengvai ir greitai.
www.eparasas.lt - tai saugi elektroninių dokumentų pasirašymo sistema. Ši pažangi sistema atveria neribotas galimybes bendradarbiaujant su partneriais ir klientais per atstumą, išvengiant brangaus ir ilgai trunkančio pasirašytų dokumentų siuntimo proceso.

„Paysera LT", UAB tinklapis internete: www.evp.lt


PAYSERA LT Visos teisės saugomos. Padarykite šį puslapį pirmuoju. Įsidėkite į "Favorites"