Visos SMS paslaugos!
Prisijungimas
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
 
Pamiršote slaptažodį??
REGISTRUOTIS
SMS siuntimas SMS marketingas Paslaugos Apie projektą Pagalba

Konsultacijos:

Dažniausiai užduodami klausimai

I-VII nuo 8:00 iki 20:00 val.
telefonu +370 5 2683389

SMS siuntimas internetu

Unikalus projektas Lietuvoje

SMS siuntimo paslaugą kūrėme taip, kad trumpąją žinutę iš mūsų portalo galėtumėte išsiųsti kuo paprasčiau, siuntimo kaina būtų mažesnė už daugelio mobilaus ryšio operatorių siūlomas kainas, o tokio paslaugos funkcionalumo bei galimybių įvairovės negalėtų pasiūlyti nė vienas kitas lietuviškas Interneto portalas.

Mažos SMS kainos

Portale gSMS.lt ne tik įdiegėme įvairių papildomų SMS siuntimo funkcijų bei galimybių, tačiau bendradarbiaudami su patikimais partneriais taip pat užtikrinome nedideles SMS siuntimo kainas. Šiuo metu siųsdami trumpąją žinutę į „Omnitel“, „Bitė“ bei „Tele2“ tinklus mokėsite 8 taškus (0,23 EUR). Žinutės į užsienį visą parą – nuo 6 iki 30 taškų.

Kontaktų knygelė

Tam, kad kiekvieną kartą rašant SMS Jums nereikėtų įvesti gavėjų numerių, sukūrėme virtualią adresų knygelę, beveik tokią pačią, kokią turite savo mobiliajame telefone.

Knygelės galimybės:

  • Galite itin greitai papildyti SMS gavėjų sąrašą, o ir knygelės administravimui, naujų įrašų pridėjimui ar senų šalinimui sugaišite vos kelias sekundes.

  • Adresatų knygelę papildyti galite ir iš specialiai suformuoto CSV failo. Taip per kelias sekundes galite be vargo papildyti knygelę nors ir tūkstančiu naujų įrašų.

  • Galite kurti adresatų grupes. Adresatų skirstymas į grupes ne tik padės sutvarkyti kontaktų knygelę (kai tiesiog norėsite sugrupuoti adresatus į tam tikras grupes), tačiau bus ir itin naudingas, kuomet prireiks siųsti SMS pranešimą tiems patiems gavėjams. Tokiu atveju galite sukurti naują gavėjų grupę ir palengvinti SMS siuntimo procesą.

Pagal nutylėjimą, galimybė naudoti grupes adresų knygelėje yra išjungta, tačiau adresų kiekiui pasiekus tam tikrą skaičių, sistema automatiškai pasiūlys kurti grupes. Jei norite iš karto naudoti gavėjų grupes, meniu skiltyje pasirinkite "Daugiau funkcijų", tada "Nustatymų keitimas" ir uždėkite varnelę ties "Adresų knygutėje naudoti vartotojų grupes".

Be to, siūlome pasikeisti standartinį adresų knygelės nustatymą ir naudoti rūšiavimą "Pagal abėcėlę (A -> Z)" (pavyzdys).

Pristatymo ataskaita

gsms.lt - vienintelė iš Lietuvoje veikiančių interneto sistemų, informuojanti apie žinutės pristatymą gavėjui. Siuntėjui nemokamai pateikiama informacija apie žinutės pristatymo laiką arba informuojama, jog žinutė gavėjui nenukeliavo. Todėl išsiuntę SMS žinutę, galite sekundės tikslumu žinoti, kada adresatas ją gavo (
pavyzdys).

SMS siuntimo atidėjimas

Siųsdami SMS žinutes galite pasirinkti jų išsiuntimo laiką. Standartiškai SMS žinutė išsiunčiama tuoj pat, tačiau būna situacijų, kai reikia SMS žinutę išsiųsti vėliau. Savo mobiliuoju telefonu tą greičiausiai taip pat galėtumėte padaryti, tačiau išsaugotą žinutę galite tiesiog pamiršti išsiųsti. Todėl įdiegėme galimybę automatiškai išsiųsti SMS žinutę vėliau, pavyzdžiui, pasirinkti, kad trumpoji žinutė būtų išsiųsta ankstų Šv. Kalėdų rytą.

Jums nebereikės rūpintis žinutės siuntimu, gavėją ji pasieks minutės tikslumu. Be to, atidėtos SMS žinutės siuntimą galite visiškai nutraukti ir Jums bus grąžinti taškai, kurių būtų prireikę SMS išsiuntimui. Norėdami išsiųsti SMS vėliau, žymę "Kada išsiųsti" pakeiskite į "Vėliau", pasirinkite norimą datą bei laiką, o žinutės išsiuntimu pasirūpins gsms.lt sistema (pavyzdys).

Ilgos SMS žinutės

Standartiškai SMS žinutėje telpa 160 simbolių, tačiau sistema leidžia siųsti itin ilgas SMS žinutes. Žinutės tekste galite sutalpinti net iki 7 SMS, kurios bus automatiškai išskaidytos ir išsiųstos pasirinktiems gavėjams ar jų grupėms. Jei įvestas žinutės tekstas ilgesnis nei 160 simbolių, tuomet žinutės išskaidomos į kelias, o kiekvienos gale patalpinami specialūs simboliai, žymintys kiek iš viso yra siunčiama SMS ir kelinta yra gauta žinutė. Taip gavėjui bus aiškiau, kelintą SMS jis skaito, ir kiek iš viso jų atkeliaus (
pavyzdys).

Numerio, iš kurio siunčiama, administravimas

Funkcionali ir galinga gsms.lt sistema įgalina naudotojus siųsti SMS iš kelių numerių. Tokios galimybės prireikia tiems, kurie turi kelis mobiliojo ryšio numerius ir nori vienas SMS siųsti iš vieno, o kitas – iš kito numerio. Sistemą kūrėme taip, kad atskiram numeriui Jums nereikėtų kurti naujos paskyros (account), o tiesiog užtektų jį patvirtinti.

Todėl, jei norite naudoti kelis numerius, pasirinkite telefonų numerių registravimą ir pridėkite naują telefono numerį. Jį patvirtinę, kitą kartą siųsdami SMS galėsite pasirinkti, kuriuo numeriu siųsti. Paprasta, tačiau labai naudinga (pavyzdys).

SMS siuntimas el.
laiško pavidalu

Norite išsiųsti draugui SMS, bet nenorite išleisti nė cento? gsms.lt įdiegta galimybė siųsti SMS el. laiško pavidalu. Tereikia parašyti el. laišką ir išsiųsti jį adresu
3706_gavėjo_tel_nr@gsms.lt ir į gavėjo mobilųjį telefoną kaipmat atkeliaus SMS žinutė su el. laiško turiniu. Už SMS žinutės pristatymą visada mokės gavėjas, todėl pirmiausia sužinokite, ar gavėjas yra gsms.lt sistemos naudotojas bei ar sutinka šiuo būdu gauti SMS. Priešingu atveju, išsiuntę el. laišką, būsite informuoti, jog SMS pristatyti negalima.
Gavėjas, tokiu būdu norėdamas gauti SMS žinutes, gsms.lt sistemoje turi nustatyti, kad gali gauti tokio tipo žinutes. Tai padaryti galima "Siųsti SMS žinutę" punkte paspaudus mygtuką "Administruoti" (dešinėje puslapio pusėje). Iššokusiame naujame lange užtenka uždėti varnelę ties "SMS iš laiško". 

Preliminarią gsms.lt paslaugų sutartį galima atsisiųsti iš čia

PAYSERA LT Visos teisės saugomos. Padarykite šį puslapį pirmuoju. Įsidėkite į "Favorites"