Visos SMS paslaugos!
Prisijungimas
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
 
Pamiršote slaptažodį??
REGISTRUOTIS
SMS siuntimas SMS marketingas Paslaugos Apie projektą Pagalba

Konsultacijos:

Dažniausiai užduodami klausimai

I-VII nuo 8:00 iki 20:00 val.
telefonu +370 5 2683389

SMS siuntimas iš Jūsų svetainės

SMS žinutes galite siųsti ne tik iš portalo gsms.lt, bet ir iš savo internetinio puslapio. Jei turite interneto svetainę, pasinaudodami "SMS iš Jūsų svetainės" paslauga galite nesunkiai susikurti specialią žinučių siuntimo formą ir, patalpinę ją svetainėje, siųsti SMS ar leisti kitiems pasinaudoti šia paslauga.

Už SMS žinučių siuntimą pasinaudojant Jūsų svetainėje patalpinta forma mokėsite Jūs, tačiau ši paslauga, kuomet leidžiate kitiems nemokamai siųsti SMS, yra naudinga ir efektyvi: kiekvienos žinutės teksto pabaigoje galite patalpinti reklaminį ar bet kokį kitą tekstą. Tokiu būdu labai paprasta ir nebrangu išpopuliarinti svetainę, naują produktą ar paslaugą (pavyzdys).

Formų kūrimas

Naują formą sukurti nesudėtina netgi visai nepatyrusiam naudotojui, kadangi užtenka užpildyti tam tikrus laukelius ir automatiškai sugeneruotą kodą nukopijuoti bei patalpinti savo svetainėje.

Formų kūrimo bei redagavimo skyrelyje "Paslaugų aktyvavimas" galite kurti naujas bei redaguoti jau esamas formas.

Kurdami naują formą ir norėdami, kad naudojant ją galima būtų siųsti SMS iš svetainės, pasirinkite formos tipą "SMS siuntimo forma", kadangi "Prisijungimo prie grupių forma" skirta automatiniam naudotojų registravimui į SMS grupes. Iššokusiame lange pamatysite jau sukurtą formos šabloną, užpildytą standartiniais duomenimis, kuriuos galėsite keisti taip, kaip tik norėsite (pavyzdys).

Kuriant naują SMS siuntimo formą įvairius parametrus galima nustatyti taip, kad jie atitiktų Jūsų poreikius.

Pavyzdžiui, galite nustatyti, kas bus kiekvienos siunčiamos SMS žinutės siuntėjas. Standartiškai formoje yra nurodomas Jūsų mobiliojo telefono numeris, tačiau kaip siuntėją galite įrašyti bet kokį tekstą. Kuriamoje formoje taip pat galima nustatyti, kiek maksimaliai žinučių leidžiama išsiųsti, nes SMS siuntimas nėra ribojamas - vienu numeriu galima išsiųsti pasirinktą kiekį SMS arba nustatyti žinučių skaičių per valandą, dieną, savaitę ar mėnesį.

SMS siuntimo formą galima nustatyti taip, kad SMS pranešimai būtų siunčiami tik Jūsų nurodytu numeriu. Tai naudinga tada, kai norite, jog puslapio lankytojai trumpąja žinute atsiųstų atsiliepimą apie svetainę, rastą klaidą ar kt. Todėl uždėję varnelę ties "Siųsti tik Jūsų nurodytu numeriu" nebeleisite naudotojams įvesti norimo gavėjo numerio, o visos SMS atkeliaus nurodytu numeriu.

Kad Jūsų sukurta forma nebūtų panaudota kenkėjiškais tikslais, įdiegėme papildomą apsaugą, leidžiančią naudoti formą tik nurodytame puslapyje ar serveryje. Todėl labai svarbu teisingai nurodyti puslapio ar serverio, kuriame bus patalpinta forma, adresą. Net nukopijavus bei kitame puslapyje patalpinus tą pačią formą, nebus galima ja pasinaudoti.

Formų išsaugojimas, redagavimas

Užpildytą formą patariame išsaugoti, kadangi sukurtas HTML kodas niekur nedings, o formos nebereikės iš naujo pildyti. Be to, jei prireiktų, bet kada galėsite greitai pakeisti sukurtos formos duomenis ir be jokio vargo gauti naujai sugeneruotą HTML kodą (pavyzdys).


PAYSERA LT Visos teisės saugomos. Padarykite šį puslapį pirmuoju. Įsidėkite į "Favorites"