Visos SMS paslaugos!
Prisijungimas
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
 
Pamiršote slaptažodį??
REGISTRUOTIS
SMS siuntimas SMS marketingas Paslaugos Apie projektą Pagalba

Konsultacijos:

Dažniausiai užduodami klausimai

I-VII nuo 8:00 iki 20:00 val.
telefonu +370 5 2683389

SMS siuntimas iš bet kurios informacinės sistemos

SMS siuntimo iš bet kurios informacinės sistemos paslaugos paskirtis:

  • praplėsti esamas sistemos galimybes;
  • Realizuoti naujas funkcijas.

Sistema, kurioje įdiegta trumpųjų pranešimų siuntimo galimybė, tampa neabejotinai funkcionalesnė, o Jūs SMS siuntimą galite panaudoti daugelyje sričių: 

  • gauti priminimus apie susitikimus su klientais;
  • SMS siuntimą panaudoti informacijos klientams siuntimui;
  • siųsti automatinius priminimus apie skolas;
  • autentifikuoti klientus (ypač tinkama interneto portalams) ir kt.

SMS žinučių siuntimas

Norint siųsti SMS žinutes iš savo informacinės sistemos Jums nereikės skirti jokių papildomų investicijų techninei ar programinei įrangai pirkti. Viskas, ko prireiks, tai vadovaujantis mūsų pateiktomis paslaugos specifikacijomis savo sistemoje įdiegti galimybę keistis su mūsų serveriu
specialiomis internetinėmis užklausomis ir tapti gsms.lt paslaugų naudotoju.

Kai Jūsų sistemai prireiks išsiųsti SMS žinutę, ji su internetine užklausa su specialiais parametrais ir duomenimis kreipsis į mūsų serverį, kuris, patikrinęs gautus duomenis (naudotojo vardą ir slaptažodį), siųs SMS nurodytu numeriu. Po žinutės pristatymo gavėjui, mūsų sistema vėlgi susisieks (jei to pareikalaus Jūsų sistema) su informacine sistema bei atsiųs duomenis (unikalų numerį bei trumpojo pranešimo būklę) apie išsiųstą žinutę.

Viskas, ko Jums reikės sėkmingam paslaugos naudojimui, tai sukurti programinį mechanizmą, kuris paruoštų SMS žinutės turinį ir galėtų pateikti užklausą mūsų serveriui. Programinis modulis galėtų veikti visiškai nepriklausomai nuo sistemos, arba būti integruotas į bendrą jos darbą. Pavyzdžiui, jei naudojate CRM ar bet kokią kitą sistemą, galite nesunkiai prie jos funkcionalumo prijungti galimybę klientams automatiškai pranešti apie jų skolas, siųsti jiems svarbią informaciją, naujienas ir t.t.

Programinį modulį galite susikurti taip, kad apie svarbų susitikimą Jums patiems būtų pranešta SMS žinute. Toks priminimų būdas yra ne tik efektyvus, kadangi priminimas tikrai Jus pasieks bei neabejotinai bus perskaitytas, bet ir pigus.

SMS siuntimą iš informacinės sistemos galima pritaikyti įvairiose situacijose pradedant priminimais, naujienomis ar įvairios informacijos siuntimu ir baigiant atvejais, kuomet reikia patikrinti, ar kliento numeris yra teisingas ir t.t.

Pavyzdžiui, interneto svetainės, registruodamos naują dalyvį ar klientą, gali juo įvestu mobiliojo telefono numeriu išsiųsti patvirtinimo kodą, kurį jis turėtų įvesti, norėdamas užbaigti registraciją. SMS siuntimą iš savo informacinės sistemos galite pritaikyti taip, kad neprisijungdami prie portalo gsms.lt galėtumėte greitai ir taip pat patogiai išsiųsti trumpąją žinutę.

Panašių panaudojimo galimybių galima sugalvoti dar daugiau, kadangi paslauga nėra itin sudėtingai realizuojama ar apribota ypatingais standartais. Viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos ir idėjų.


Paslaugos specifikacijos

Pateiktoje SMS siuntimo iš bet kurios informacinės sistemos specifikacijoje rasite visą reikalingą informaciją, kaip turi būti realizuojamas "bendravimas" tarp mūsų ir Jūsų serverių, kokie parametrai yra naudojami, kokia informacija yra apsikeičiama ir kt. Specifikacijoje taip pat pateikėme PHP kodo fragmentą, kuriame iliustruojamas paslaugos panaudojimas.

Gsms.lt paslaugų sutartį galite atsisiųsti iš čia.

Gsms.lt integravimo į Jūsų informacinę sistemą techninę specifikaciją galite atsisiųsti iš čia.

Taip pat rekomenduojame atsisiųsti biblioteką, kuri palengvins SMS žinučių siiuntimą PHP kalba.

PAYSERA LT Visos teisės saugomos. Padarykite šį puslapį pirmuoju. Įsidėkite į "Favorites"